Referencje naszych klientów

Hubert, 09 październik 2014

"Ekipa podchodząca bardzo profesjonalnie i z determinacją do pracy, która ma wykonać. W moim mieszkaniu w ciągu 3 dni polożyli 10m2 imitacji kamienia, wymienili brodzik oraz odmalowali całe mieszkanie, przy czym nie bałaganili i zostawiali po sobie porządek. Ekipa bardzo miła, życzliwa, którą polecam każdej osobie chcącej przeprowadzić remont.

 

 

★★★★★

 

 

 

Bartosz Walczyk, 27 kwiecień 2014

"W marcu 2014 ekipa Pana Tomasza Kurka wykonała u nas remont mieszkania, ze szczególnym uwzględnieniem salonu, drugiego pokoju i przedpokoju. Zakres prac to między innymi: wykonanie sufitów podwieszanych, instalacja elektryczna, wykonanie gładzi, malowanie, ułożenie korka, płytek na balkonie, wymiana umywalki w łazience, demontaż drzwi z metalowymi futrynami, wstawienie drzwi z drewnianymi futrynami. Podczas remontu wpadliśmy na wiele nowych pomysłów, całkiem zmieniliśmy koncepcję wykończenia niektórych pomieszczeń. Spotkało się to z pełnym zrozumieniem, otrzymaliśmy wręcz wiele cennych rad i uwag. Szczególnie zwraca uwaga nieprawdopodobnie dokładna dbałość o nawet najmniejsze szczegóły. Jestem przekonany, że jeśli następnym razem będziemy remontować którąś część mieszkania, skorzystam z ekipy Pana Tomka. Świetne porady na każdym kroku, zrozumienie i dostosowanie się do potrzeb klienta, pełen profesjonalizm, błyskawiczny i w pełni fachowy remont. POLECAM!!!"

Potwierdzona przez Remontuj.pl

Krzysztof wykonanie mieszkanie stan deweloperski, 19 marzec 2014
  • Potwierdzona przez Remontuj.pl

    "W lutym 2014r Pan Tomasz Kurek z ekipą realizował u nas kompleksowe wykończenie mieszkania od stanu deweloperskiego. Zakres prac obejmował między innymi: wykonanie sufitów podwieszanych, elementów suchej zabudowy, przeróbki instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej, ułożenie płytek w łazience, kuchni i przedpokoju, montaż urządzeń sanitarnych oraz gładzie szpachlowe z malowaniem ścian. Życzyłbym sobie i innym spotykać w życiu tylko takie ekipy jak Pana Tomasza. Bardzo fachowe i rzetelne podejście do pracy. Umiejętność wyczucia gustów klienta i dostosowania się do jego potrzeb, jakość wykonania wynikająca z dużego doświadczenia oraz profesjonalnego wyposażenia, przy zachowaniu rozsądnej ceny, są to atuty, które niewątpliwie za nimi przemawiają. "

 

Piotr, 19 luty 2014

"Pan Tomasz przeprowadzał u nas w na początku 2013 roku generalny remont - ze starego mieszkania pozostały tylko okna. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie, zgodnie z ustalonym przed remontem terminem. Prace zostały wykonane bardzo porządnie i nie ma niczego co mógłbym chcieć poprawić. Remont nie miał przygotowanego przez architekta projektu, ale nasze "amatorskie" pomysły zostały bardzo dobrze zrealizowane przez ekipę Pana Tomasza. To wszystko przy zachowaniu bardzo rozsądnych cen i wykorzystaniu porządnych materiałów. Miałem przy innych okazjach nieprzyjemność przekonania się jaka może być różnica pomiędzy firmami remontowymi i zdecydowanie mogę polecić tych fachowców."

Dorota, 09 wrzesień 2013

"Pan Kurek remontował u nas salon i sypialnię w terminie 18.07 - 06.08.2013 r. Wykazał się fachowym i rzetelnym podejściem do pracy. Zakres zadań obejmował: wyburzenie jednej ze ścian, wybudowanie nowej, założenie belki wzmacniającej konstrukcję sufitu, wykonanie elementów z regipsu (obudowanie belki, podkowa w sypialni oraz elementy dekoracyjne - lampa i pas na ścianie), położenie struktury - marmur klasyczny, przygotowanie i pomalowanie pokoi. W ciągu całej współpracy Pan Kurek doradzał rozwiązania trudności technicznych jakie się pojawiały. Na szczególną uwagę zasługuje to, że potrafił dopasować się do innych pracujących osób (parkiet, elektryk, wymiana drzwi) oraz fakt, że remont rozpoczął się i zakończył w uzgodnionym wcześniej terminie. Myślę, że najlepszą opinią będzie fakt, że przy następnych remontach zdecydowanie zamierzamy poprosić o pomoc Pana Kurka. Polecam go również moim znajomym."

Agnieszka, 07 sierpień 2013

"Ekipa Pana Tomasza Kurka wykonała remont mojego mieszkania końcem lipca 2013r ( naprawa ścian, malowanie ). Prace przebiegły sprawnie, Panowie byli punktualni, solidnie wykonali powierzone im zadania. Służyli doradztwem, wykonali również drobne prace spoza umówionego wcześniej zakresu zlecenia, bez dodatkowych opłat. Przedstawili rachunki za zakupione materiały. Pracowici, uczciwi, kontaktowi. Polecam."

Grzegorz, 29 lipiec 2013

"Ekipa pana Tomasza wykonywała dla mnie generalny remont całego mieszkania w lipcu 2012 roku. Remont wymagał dużego nakładu pracy i czasu, ale fachowcy świetnie wywiązali się z tego zadania. Prace obejmowały wykonanie sufitów podwieszanych, gładzi gipsowych, malowanie ścian, montaż paneli podłogowych, drzwi, parapetów i luster, flizowanie łazienki, kuchni i przedpokoju, instalację urządzeń sanitarnych. Jestem bardzo zadowolony zarówno ze współpracy z ekipą pana Tomasza jak i z osiągniętego efektu. Na pochwałę zasługuje pracowitość i rzetelność ekipy, bardzo cenię sobie także fachowe porady w wielu kwestiach związanych z remontem (m. in. z wyborem materiałów). Prace zostały wykonane terminowo i dokładnie, a ich efekty są w pełni satysfakcjonujące."

Artur, 09 lipiec 2013

"Ekipa remontowa Pana Tomasza pracowała u nas w lipcu 2013 roku. Nie mając poleconej ekipy remontowej byliśmy pełni obaw, jednak okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Ekipa remontowa składająca się z trzech osób pracowała bardzo szybko i sprawnie. Panowie wyremontowali nam mieszkanie o powierzchni 54m2 w ciągu tygodnia. W ramach remontu Panowie zbudowali ściankę działową, ułożyli płytki w kuchni i łazience, zrobili podłączenia hydrauliczne w kuchni i łazience z montażem baterii. Zamontowali umywalkę, toaletę oraz zabudowali wannę. Ponadto pomalowali ściany i sufit. Po zakończonej pracy zostawili po sobie porządek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ekipy remontowej Pana Tomasza i zamierzamy jeszcze skorzystać z jego usług za ok. miesiąc przy montażu drzwi. POLECAMY wszystkim tą ekipę remontową."

Agnieszka, 14 maj 2013

"Firma Tomfliz wykonywała u mnie prace wykończeniowe w styczniu 2013 roku. Flizowanie, malowanie, dostawianie ścianki działowej, montaż drzwi i itp. Panowie są świetnymi fachowcami. Są sumienni i pracowici. Wszystko jest wykonane estetycznie, dokładnie i rzetelnie. Mają duże doświadczenie, zawsze służą dobrą radą i ciekawymi pomysłami. W razie potrzeby zakupią niezbędne materiały i rozliczą się z rachunków. Radzą sobie ze wszystkimi instalacjami – nie trzeba do tego wzywać innych fachowców. Miejsce pracy zostawiają po sobie czyste. Nie są to pierwsze prace jakie zlecam tej firmie i zawsze byłam zadowolona. SZCZERZE POLECAM!"

Maria, 08 kwiecień 2013

"marzec 2013. Remont łazienki i malowanie całego mieszkania wykonane profesjonalnie i terminowo. Dodatkowo wykonane prace nie zawarte w umowie np.regulacja drzwi. Punktualność, świetna organizacja pracy i uczciwość. Polecam tę ekipę osobom, które nie chcą brać urlopu i spokojnie chodzić do pracy."

Strony